Žmonės

Go down

Žmonės

Rašyti by Sulpicia Volturi on Št. 04 02, 2016 1:33 pm

Žmonės


Nariai

Angela Weber

Austin Marks

Ben Cheney

Billy Black

Charlie Swan

Claire Young

Conner

Cora

Emily Young

Eric Yorkie

Gianna

Joshua Weber

Katie Marshal

Lauren Mallory

Mike Newton

Rachel Black

Rebecca Black

Renée Dwyer

Kim Connweller

Jessica StanleyNarių aprašymas

Angela Weber - viena iš Bella Swan mokslo draugių. Mokėsi Forkso vidurinėje mokykloje. Ji apibūdinama kaip labai vaikiška, drovi, bet labai įžvalgi. Jai patinka duoti kitiek daugiau erdvės. Dar jos charakteris yra sulyginamas su Bella Swan charakteriu. kai Bella Swan puola į depresiją "Jaunatyje" jos tampa geromis draugėmis. Tai yra bene pats padoriausias charakteris per visą Twilight Saga. Pravardės: Ang - pagal Ben Cheney ir Angie - pagal Bella Swan. Vaikinas - Ben Cheney Turi jaunesnius brolius, kurie yra dvyniai.

Austin Marks - Jo geriausias draugas Ben Cheney. Gyvena kitoje galtės pusėje nuo savo geriausio draugo. Taip pat jis buvo tas žmogus, kuris pardavė savo motociklą Bella Swan.

Ben Cheney - Kartu su Bella Swan lankė tą pačią mokyklą Forkse. Jo mergina Angela Weber.

Billy Black - Jis yra Rachel, Rebecca ir Jacob Black'ų tėvas. Gailmas variantas, kad jis yra ir Embry Call tėvas. Jo žmona Sarah Black mirė avarijoje, kai jų vaikai buvo dar visai maži. Pats yra neįgalus ir važinėja neįgaliųjų vežimėlyje, nes kilo komplikacijos dėl diabeto. Jo geriausias draugas Charlie Swan. Kai buvo jaunas taip pat galėjo tapti vilkolakiu, tačiau nevirto, nes tuo metu šalia negyveno Cyllen'ų šeima. Jis žino visas Kviliautų legendas ir pasakoja jas vaikams.

Charlie Swan
- Jis yra Bella Swan tėvas ir Renee Dwyer buvęs vyras, taip pat Renesmee Cullen senelis. Dirba Forkso policijos viršininku. Pravardė: Viršininkas Swan - pagal Edward Cullen. Geriausias draugas Billy Black.

Claire Young - Emily Young dukterėčia, Seth ir Leah Clearwater jos pusbrolis ir pusseserė. Ją pasižymėjęs Quil Ateara V.

Conner - Baigė Fokso vidurinę mokyklą. Keliavo su Bella Swan ir kitais draugais į La Pušo papludymį. Jo išleistuvių pora buvo Lauren Mallory. Jam patinka sportas, todįl gerai sutaria su Mike Newton. Taip pat jis buvo vienas iš tų žmonių, kurie buvo pakviesti į Alice Cullen rengiamą mokyklos išleistuvių vakarėlį Cullen'ų namuose.

Cora - Ji dirba užkandinėje padavėja, kur Bella ir Charlie kartu pietaudavo.

Emily Young - Sam Uley sužadėtinė, Seth ir Leah Clearwater antros kartos pusseserė, Claire Young teta. Jos pareiga Uley gaujoje rūpintis visais gaujos nariais, ruošti jiems maistą. Pravardės: Em arba vilkų mergina - taip ją vadino Bella Swan.

Eric Yorkie - Bella Swan klasiokas, pirmas žmogus, kuris susipažino su Bella jos pirmąją dieną mokykloje. Jis mokykloje buvo moksliukas. Geras draugas Ben Cheney, o mokyklos laikų mergina Angela Weber. Forkso vidurinėje mokykloje buvo atsakingas už mokyklos žurnalistiką ir išleistuvių albumą.

Gianna - Ji dirba Volturių pilyje kaip sekretorė. Ji viską žino apie Voltūrius, kas jie buvo priš tokiais virsdami ir kokie jie dabar. Panašiai kaip ir Bella nori būti paversta vampyre. Alice Cullen ir Edward Cullen smerkia ją už tokius jos norus. Alice Cullen aplamai jos labai nemėgsta, todėl visada ją nužvelgia šaltu žvilgsniu.

Joshua Weber - Angela Weber jaunesnis brolis. Taip pat turi brolį dvynį Isaac Weber. Dalyvavo Bella Swan ir Edward Cullen vestuvėse.

Katie Marshal - Gyvena netoli Bella Swan namo. Kai mokykloje Eric Yorkie susitikinėjo su Angela Weber, ši mergina buvo klaikiai įsimylėjusi šiek tiek vyresnį už ją Eric Yorkie.

Lauren Mallory - Apibūdinama kaip nedraugiška ir pati populiariausia mergina mokykloje. Charakteris panašus į Jessica Stanley, todėl jos gerai sutaria.

Mike Newton
- Vaikinas, kuris buvo įsižiūrėjęs Bella Swan. Taip pat jis buvo pats populiariausias vaikinas mokykloje. Baigęs mokyklą užsiėmė šeimos verslu. Pravardė: Zefyras - pagal Jacob Black.

Rachel Black - Turi dvynę sesę Rebecca Black, jos abi yra vyresnės Jacob Black seserys. Pusbrolis Collin Littlesea, antros kartos pusbroliai Quil Ateara V ir Jared Cameron. Ją yra pasižymėjęs Paul Lahote.

Rebecca Black - Jacob vyresnė sesuo. Turi sesę dvynę Rachel Black.

Renée Dwyer - Jos vyras Phil Dwyer, buvęs vyras Charlie Swan, dukra Bella Swan ir Renesmee Cullen močiutė.

Kim Connweller - Ją pasižymėjęs Jared Cameron.

Jessica Stanley - Bella Swan draugė. Forkso vidurinėje mokykloje buvo gera mokinė, bet ir populiari mergina. Jos geriausios draugės Lauren Mallory ir Angela Weber. Taip pat ji visada buvo įsižiūrėjus Edward Cullen ir bandė jį suvilioti, bet pasimaišė Bella Swan, todėl vėliau jos nekentė. Į išleistuves ėjo su Mike Newton.

_________________

You need to be cold to be queen
avatar
Sulpicia Volturi
Admin

Pranešimų skaičius : 229
Join date : 2016-01-17
Miestas : Voltera

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://moonlight-twilight.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume