Denaliai

Go down

Denaliai

Rašyti by Sulpicia Volturi on Sk. 01 17, 2016 3:18 pm

Denaliai

Būrio apibūdinimas


Tai vienas iš vegetariškų vampyrų būrių(Kaip ir Olimpiko klanas).Būrį sukūrė Sasha, su dukterimis Tanya, Irina ir Kate.Vėliau Sasha buvo nužudyta Voltūrių, dėl to kad sukūrė nemirtingąjį vaiką, Vasilii.Nuo tada klano vadove tapo Tanya.Denaliečiai labai artimi Cullen'ų draugai.Jie laiko save netikrais pusbroliais.

Carmen
Eleazar
Garret
Irina
Katrina
Laurent
Sasha
Tanya
Vasilii

Klano lyderis

Tanya Denali - viena iš Denali seserų.Būrio lyderė.Ji vegetarė.Neturi jokių specialių galių.Buvo įsimylėjus Edward'ą.Deja, tarp jų nieko rimto nebuvo.

Nariai

Carmen Denali - Denali klano narė.Prisijungė prie jų po to, kai jos mylimasis Eleazar'as paliko Voltūrius.

Eleazar Denali - Denali būrio narys.Prisijungė prie jų po to, kai išėjo iš Voltūrių.Jo mylimoji-Carmen.Jis turi gebėjimą identifikuoti.

Garrett Denali - buvo klajoklis.Prisijungė prie Denali būrio.Mokėsi gyventi vegetariškai pagal Kate.Tarp jų buvo užsimęzgęs ryšys.

Irina Denali - viena iš Denali seserų.Ji vegetarė.Tarp jos ir Laurent'o buvo didžiulis ryšys.Kai vilkolakiai jį nužudė, Irina ilgai sielvartavo.Ji neturi jokių galių.

Kate Denali - Tikrasis vardas Katrina.Viena iš Denali seserų.Denali būrio narė.Labai artima Cullen'ams.Ji turi įpatingą galią-valdyti elektrą po savo kūną.Kai Voltūriai atėjo į Forksą, del Renesmee, ji norėjo kovoti su jais, del to, ką jie padarė jos motinai-Sashai.Ją sustabdė Garrett.Nors jis buvo klajoklis, tarp jų buvo kažkos ryšys.

Laurent Denali - priklausė James'o būriui.Vėliau prisijungė prie Denaliečių.Pamilo Iriną.Pakui jį nužudė vilkolakiai.

Sasha Denali - Sasha buvo Denali klano įkūrėja, Kate, Tanya ir Irinos motina.Kadangi sukūrė nemirtingajį vaiką, Vasilii, Voltūriai ją nužudė.Kate, Tanya ir Irina tapo našlaitėmis.

Vasilii Denali- Nemirtingas vaikas kurį pavertė Sasha. Nužudytas Volturių.


avatar
Sulpicia Volturi
Admin

Pranešimų skaičius : 229
Join date : 2016-01-17
Miestas : Voltera

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://moonlight-twilight.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume