Olimpiko klanas

Go down

Olimpiko klanas

Rašyti by Sulpicia Volturi on Kv. 01 21, 2016 4:57 pm

Olimpiko būrys ( Cullen'ų klanas )

Būrio apibūdinimas

Olimpiko būriui priklauso Cullen'ų šeima.Būrys susidaro iš 9 narių.Visi jie yra susiporavę.Šeimos nariai yra vegetarai.Visi jie yra labai geri savo šeimos nariams.Jie gyvena Vašingtono valstijoj, Forkse.Būrio lyderis yra Carlisle.Jis sukūrė Edward, Esme, Rosalie ir Emmett.Japer'į sukūrė vampyrė Maria, o Alice kūrėjas yra nežinomas.Edward'as sukūrė Bellą, kuri pagimdė pusiau vampyrą pusiau žmogų, kūdikį (mergaitę) Renesmee.
Neskaitant Voltūrių, šis būrys yra stipriausias ir didžiausias.

Alice
Bella
Carlisle
Emmett
Esme
Edward
Renesmee
Rosalie
Jasper

Klano lyderis


Carlisle - Olimpiko būrio lyderis.Ankščiau jis gyveno su Voltūriais, bet vėliau pasitraukė, nes nenorėjo maitintis žmonių krauju.Po daugelio treniruočių metų jis išmoko susitvardyt, taigi dabar maitinasi tik gyvūnų krauju.Taip jis išmokė gyvent ir kitus savo būrio narius.Jo mylimoji -Esme.Carlisle galios -didelė užuojauta.


Nariai


Esme - Olimpiko būrio narė, Carlisle žmona ir mylimoji.Apie jos gyvenimą prieš nelabai kas žinoma.Ji buvo Challes Evenson žmona.Jis ją laikė uždaręs kambaryje, taigi Esme pabėgo nuo jo, tačiau pajuto kad laukiasi.Vėliau ji pagimdė sūnų, kuris greitai mirė.Po vaiko mirties, Esme nesijautė laiminga gyvendama, taigi nušoko nuo olos.Visi manė kad ji mirė, taigi kelias dienas ji prabuvo morge.Kadangi jos širdis vis dar plakė, Carlisle jai įkando, ir Esme tapo vampyre.Vėliau tarp jų atsirado stiprus ryšys, kuris išaugo iki meilės.Jos galios-aistringai mylėti bet ką...

Edward - Olimpiko būrio narys.Jį perkeitė Carlisle.Visa Masen šeima sirgo Ispanišku gripu.Kai Edward tėvas mirė, o mama jau merdėjo, ji paprašė Carlisle kad šis padarytų viską, kas yra jo valioje, kad tik išgelbėtų jos sūnų.Kadangi Carlisle buvo vienintelis vampyras (bent jau nežinojo kad kitų yra), jis perkeitė Edwardą, kuris prisidėjo prie Olimpiko būrio.Edwardo mylimoji ir žmona -Bella.Jo duktė-Renesmee.Edward galios-minčių skaitymas.

Rosalie - Olimpiko būrio narė.Ją perkeitė Carlisle, po to, kai jos sužadėtinis Royce King su keletu vyrų ją išprievartavo ir sumušė.Vėliau Rosalie jiems atkeršijo.Po kelių metų miške ji pamatė vaikiną, vardu Emmett, kuris kovojo su lokiu.Ji parnešė vaikiną Carlisle, kad jį perkeistų.Tarp Rosalie ir Emmetto atsirado meilė.Rosalie apibūdinama kaip pati gražiausia iš visų.

Emmett - Olimpiko būrio narys.Rosalie vyras.Jį perkeitė Carlisle, po to, kai miške Emmett užpuolė lokys, ir Rosalie jį atgabeno Carlisle.Emmetto galia yra jėga.Jis labai linksmas.

Alice - Olimpiko būrio narė.Jasperio mylimoji.Kai Alice tėvai išvežė į beprotnamį, dėl to kad mergaitė matė vizijas, nežinomas vampyras ją perkeitė, kad apsaugotų nuo Jameso.Kiek vėliau vizijose ji pamatė Jasperį, susirado jį ir abu atvyko pas Cullenus, kad galėtų ramiai gyventi.

Jasper - Olimpiko būrio narys.Jis kovojo pietų karuose su kitais vampyrais.Jį perkeitė vampyrė Maria.Vėliau jam pasidarė sunku gyventi su nuolatiniu kraujo troškimu, taigi jis tapo klajokliu.Tada jį susirado Alice, ir jie atkeliavo pas Culenus.Jie su Alice tapo įsimylėjėliais.

Bella - Olimpiko būrio narė.Būdama žmogumi ji įsimylėjo vampyrą Edward.Vėliau susituokė su juo ir gimdydama dukterį Renesmee vos nemirė.Edward suleido jai savo nuodų, tiesiai į širdį ir Bella taip pat tapo vampyre.


Renesmee - Olimpiko būrio narė.Edward ir Bellos dukra.
avatar
Sulpicia Volturi
Admin

Pranešimų skaičius : 229
Join date : 2016-01-17
Miestas : Voltera

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://moonlight-twilight.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume